facebook

Producenci

Nowe produkty

Neo Bianacid 45 tabl. Zobacz większe

Neo Bianacid 45 tabl.

459

Nowy

124 Przedmioty

30,90 zł

Więcej informacji

Neo Bianacid jest wskazany w zwalczaniu uczucia „nadkwaśności”, pieczenia i bólu żołądka, spowodowanego podrażnieniem błony śluzowej, wynikającym ze zgagi, zapalenia żołądka czy gastralgii. 

Neo Bianacid wykazuje działanie ochronne w sytuacjach, które mogą wywołać podrażnienie żołądka (przez substancje drażniące, stres psychofizyczny, zmiany pór roku, niewłaściwy tryb życia, stosowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych).
Neo Bianacid może być stosowany w trakcie leczenia farmakologicznego lekami z grupy inhibitorów pompy protonowej oraz antagonistów H2, przy chronicznym lub ostrym nieżycie żołądka, w terapii refluksu żołądkowo-przełykowego, wrzodów dwunastnicy, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Preparat bezpiecznie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Korzystne i skuteczne działanie Bioanacid wynika z obecności:

  • kleików polisacharydowych z aloesu, prawoślazu i jęczmienia, które chronią śluzówkę żołądka przed drażnieniem mechanicznym (pokarm) i chemicznym (kwas solny i pepsyna), odtwarzają naturalną barierę ochronną żołądka, regenerują zniszczoną i podrażnioną śluzówkę i w ten sposób uwalniają od bólu,

  • kompleksu Liguflos®pochodzącego z rumianku o właścwiościach antyrodnikowych i przeciwzapalnych,

  • naturalnych skał osadowych limestone i nahcolite, które neutralizują kwaśną treść żołądka, uwalniając w ten sposób od uczucia palenia i pieczenia w żołądku.

Producent

Aboca S.p.A Societa Agricola

Dystrybutor

Aboca Polska Sp. z o.o. 
40-403 Katowice
ul. Oswobodzenia 1

Opinie

Napisz opinię

Neo Bianacid 45 tabl.

Neo Bianacid 45 tabl.

Neo Bianacid  to produkt skuteczny w czasie problemów z  żółądkiem. Dokładniej wskazany jest przy uczuciu nadkwaśności, pieczenia i bólu żołądka czyli tak zwanej zgagi. Neobianacid jest znany na polskim i światowym rynku.

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: