facebook

Producenci

Nowe produkty

Obniżka! Para Farm 30ml Zobacz większe

Para Farm 30ml

65

Nowy

95 Przedmioty

23,90 zł

-2,10 zł

26,00 zł

Więcej informacji

Para Farm płyn przeciwko pasożytom

Para Farm - organizm bez pasożytów - tygodniowa kuracja - również dla dzieci od 3.go roku życia!

Para Farm to suplement diety skomponowany na bazie naturalnych składników aby oczyszczać organizm i ułatwiać walkę z pasożytami, bakteriami i grzybami, zapobiegać nawrotom zakażeń drobnoustrojami.

Działanie:

- stwarza niekorzystne warunki dla rozwoju pasożytów

- zapobiega niestrawności

- działa bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo

- wzmacnia układ immunologiczny i pokarmowy

- oczyszcza organizm

- przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

 

Dawkowanie:

dorośli - 2 razy dziennie po 40 kropli = 2 ml na 30 minut przed posiłkiem przez okres 7 dni

dzieci powyżej 3.go roku życia - 2 razy dziennie po 15 kropli = 0,75 ml na 30 minut przed posiłkiem przez okres 7 dni

Nie należy stosować preparatu częściej niż raz na trzy miesiące. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji spożycia.

Skład:

glicerynowo-wodny wyciąg z ziół:

- ziele piołunu - 24%

- korzeń omanu - 24%

- ziele tymianku - 16%

- liść szałwi - 14%

- owoc kopru włoskiego - 9%

- ziele macierzanki piaskowej - 9 %

- korzeń prawoślazu - 2%

substancje pomocnicze: sorbinian potasu (substancja konserwująca)

Literatura dotycząca ziołolecznictwa wskazuje na następujące zioła o działaniu przeciwpasożytniczym: ziele piołunu (Absinthii Herba) (zawiera związki goryczowe i tujony, które działają paraliżująco na układ nerwowy pasożytów); liść szałwi (Salviae Folium) (działa przeciwzapalnie, hamuje rozwój bakterii Gram+ i Gram-, hamuje drobne krwawienia w przewodzie pokarmowym), oman wielki (Inula Helenium) (działa przeciwpasożytniczo, przeciwbakteryjnie, usprawnia trawienie); tymianek pospolity (Thymus vulgaris) (wykazuje właściwości bakteriobójcze, rozkurczowe, przeciwzapalne, przeciwgrzybicze); macierzanka piaskowa (Thymus serpyllum) (działa przeciwzapalnie i rozkurczowo); koper włoski (Foeniculum capillceum) (usprawnia pracę jelit, przeciwdziała wzdęciom); prawoślaz lekarski (Althaea officinalis) (chroni błony śluzowe przewodu pokarmowego przed działaniem toksyn wydalanych przez pasożyty).

Krople te nie działają nie tylko w celu likwidacji pasożytów, ale również w celu usprawnienia pracy przewodu pokarmowego i zharmonizowania pracy całego organizmu.

Krople ParaFarm oczyszczają organizm z toksyn i z fragmentów pasożytów. Składniki preparatu Para Farm chronią organizm przed wtórnym zatruciem, a także likwidują bakterie i grzyby bytujące w przewodzie pokarmowym. Stosowanie kropli Para Farm wpływa również na wzmocnienie układu immunologicznego (co pozwoli uniknąć ponownego zakażenia). Ponadto krople ParaFarm działają rozkurczowo, zapobiegają niestrawności i przeciwdziałają wzdęciom.

Proszę pamiętać, iż w trakcie kuracji nie należy spożywać cukru i słodyczy, które to są pożywką dla pasożytów.

W celu przyśpieszenia kuracji można przyjmować czosnek w różnych postaciach (kapsułki, tabletki, ząbki czosnku) oraz pestki dyni.

Uwaga: czosnek obniża ciśnienie krwi.

Opinie

Napisz opinię

Para Farm 30ml

Para Farm 30ml

Para Farm - organizm bez pasożytów całkowicie naturalny a dokładnie 100% na bazie ziół preparat przeciw wszelkim pasożytom. Tygodniowa kurcaja którą mogą stosować również dzieci i to już od 3-roku życia!!!

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: