facebook

Producenci

MK-7 Vitamin K-2 60kaps. Zobacz większe

MK-7 Vitamin K-2 60kaps.

975

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

59,80 zł

Więcej informacji

Witamina K2 MK-7 ma bardzo szeroki zakres działania. Zapobiega chorobie wieńcowej serca i osteoporozie. Polecana jest bardzo paniom w okresie menopauzy oraz osobom po przeszczepach bowiem u tych osób ryzyko osteoporozy wzrasta do 34razy. 

Pan J. Zięba w swojej książce "Ukryte terapie" pisze też o wpływie witaminy K2 na cukrzyków. Nie każdy wie, że poza kośćmi największą ilośc witaminy K2 gromadzi trzuska, która przecież produkuje insulinę i wpływa na poziom cukru w organizmie. Badania naukowe wskazują, że wystarczy zaledwie jeden tydzien suplementacji witaminą K2 aby zredukować poziom insuliny po posiłku o połowę u osób, które nie chorują na cukrzycę.

Ponadto witaminę K2 poleca osobom z reumatoidalnym zapaleniem stawów a także osobom dotkniętym schorzeniami związanymi z centralnym układem nerwowym, np. choroba Alzheimera, bowiem pooza kośćmi i trzuską najwięcej witaminy K2 znajduje się właśnie w mózgu. Co więcej witamina K2 skumulowana jest również w nerkach. Witamina K2 aktywuje białko, które nie dopuszcza do powstawania kamieni nerkowych. Dlatego też niedobór witaminy K2 może być przyczyną tworzenia się kamieni nerkowych.

Dobowa dawka witaminy K2 to 100 mikrogramów. Pamiętać należy, że w przypadku przyjmowania witaminy D, dawkę witaminy K2 zwiększyć należy dwu lub trzykrotnie.

Witaminę K2 zaleca się spożywać z posiłkami zawierającymi tłuszcz. Podkreślić należy, że nie istnieje dawka toksyczna tej witaminy. 

Producent:
Now Foods 
395 S. Glen Ellyn Road 
IL 60108 Bloomingdale 
United States

Opinie

Napisz opinię

MK-7 Vitamin K-2 60kaps.

MK-7 Vitamin K-2 60kaps.

Witaminę K2-MK7 w suplementach spotkać możemy od niedawna. Wg badań holenderskich naukowców witamina K2-MK-7 zapobiega gromadzeniu się wapnia w tętnicach.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: