facebook

Producenci

Nowe produkty

Swanson Olej magnezowy 100% Magnesium Oil 237ml Zobacz większe

Swanson Olej magnezowy 100% Magnesium Oil 237ml

1178

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

46,95 zł

Więcej informacji

Magnez to bardzo ważny pierwiastek. Niestety, większość z nas ma niedobory. Magnez ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie fizyczne ale też i psychiczne. 

Olejek magnezowy Zechstein to po prostu nasycony roztwór chlorku magnezu. Ze względu na wysoki stopień nasycenia, ma oleistą konsystencję. 

Olejek magnezowy nakłada bezpośrednio na skórę dzięki temu wchłania się bezpośrednio do komórek. Dowiedziono, że stosowanie olejku magnezowego zwiększa aż 5-krotnie poziom magnezu we krwi, w porównaniu z tabletkami. To bardzo szybki i skuteczny sposób na uzupełnienie niedoboru magnezu w organizmie.

Niedobór magnezu powoduje nerwowość, kołatanie serca, zmęczenie i bezsenność z takjże skurcze mięśni i drganie powiek. Długotrwały niedobór tego pierwiastka może mieć poważne skutki: zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworów oraz miażdżycy!

Skład: 
Zachstein Inside™ jest nazwą towarową zastrzeżoną przez Zachstein Minerals BV, Veendam, Holandia. 

Składniki: 100% chlorek magnezowy Zachstein™.

Sposób użycia: 1 ml nasyconego roztworu chlorku magnezu Zechstein zawiera 103 mg czystego magnezu. W produkcie Swanson Olejek magnezowy 1ml to 8 pełnych przyciśnięć atomizera. Przykładowo, 8 natrysków przypada na 1 ml skoncentrowanego olejku magnezowego (31% RDA), 32 natryski dostarcza 412 mg czystego magnezu. 

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego. Unikac kontaktu z oczami. Jeśli następi podrażnienie skóry przemyć bieżącą wodą.

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
 
Wyłączny dystrybutor w Polsce:
Pro Sport s.c.
Mikołaj Filarski, Małgorzata Majdaniec
Pogodna 18
71-376 Szczecin.

Opinie

Napisz opinię

Swanson Olej magnezowy 100% Magnesium Oil 237ml

Swanson Olej magnezowy 100% Magnesium Oil 237ml

Olejek magnezowy to absolutny hit. Wchłania się przez skórę, bije pod tym względem tabletki, których stopień wchłaniania określa się na zaledwie 15-40%.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: