facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

SZUNGIT NATURALNY AKTYWATOR WODY, 500g, Biodar Zobacz większe

18,50 zł

Więcej informacji

SZUNGIT NATURALNY AKTYWATOR WODY, 500g, Biodar

SZUNGIT to najdawniejszy z występujących na Ziemi minerałów zawierających węgiel. W odróżnieniu od diamentu i grafitu, posiada niezwykłą matrycę węglową. Molekuły takiego węgla, ze względu na swoją strukturę, są podobne do piłki futbolowej i są nazywane FULLERENAM. Minerał naturalnie występujący w przyrodzie - szungit - był od tysiącleci używany przez naszych przodków do poprawiania jakości wody pitnej. Dzięki swoim właściwościom leczniczym pomaga w leczeniu różnorakich chorób zapalnych, alergicznych, wirusowych, skórnych, schorzeń stawów przemiany materii. Jako płyn do picia stosuje się ją przy nadkwasocie, zapaleniu jelita grubego, przeziębieniu (grypie, zapaleniu oskrzeli), piasku

w żółci i nerkach, cukrzycy, artretyzmie. Pomaga ona przywrócić status odpornościowy oraz energetyczny przy syndromie chronicznego zmęczenia.

Formy i sposoby stosowania

Przed pierwszym zastosowaniem należy kilka razy przemyć szungit pod bieżącą wodą. Pozostawić w wodzie w stosunku 1:15 - 1:20 na 3 dni, do zniknięcia mętności. Należy dolewać wodę w miarę jej zużycia. Od czasu do czasu trzeba przemyć szungit, żeby usunąć z niego osady.

Szungit 150 g na 2-3 litry wody: woda uniwersalna: do picia i gotowania posiłków, do celów kosmetycznych.

Pozostawić opakowanie w 2-31 wody przez 3 dni. Stosować przy chorobach kręgosłupa, stawów, zaburzeniach krążenia krwi w kończynach dolnych. Do podlewania kwiatków i roślin. Należy pamiętać, że z czasem ilość fullerenów wychodzących do wody pomniejsza się, a to powoduje osłabienie leczniczych właściwości szungitu. Dlatego należałoby wymieniać „filtr szungitowy raz na 3 miesiące.

Termin przydatności: 5 lat od daty produkcji zaznaczonej na opakowaniu

Opakowanie: 500g

Dystrybutor: Biodar

Opinie

Napisz opinię

SZUNGIT NATURALNY AKTYWATOR WODY, 500g, Biodar

SZUNGIT NATURALNY AKTYWATOR WODY, 500g, Biodar

SZUNGIT NATURALNY AKTYWATOR WODY, 500g, Biodar

SZUNGIT to najdawniejszy z występujących na Ziemi minerałów zawierających węgiel. W odróżnieniu od diamentu i grafitu, posiada niezwykłą matrycę węglową.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: