facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Witamina B12 100 kapsułek Aliness Zobacz większe

28,50 zł

Więcej informacji

Witamina B12 100 kapsułek Aliness

Cyjanokobalamina jest najbardziej popularną formą B12 dostępną w suplementach diety, ale witamina B12 w postaci formy chemicznej METYLOKOBALAMINA jest najbardziej aktywną jej formą. Witamina B12 marki Aliness polecana jest również do spożycia przez vegan oraz wegetarian. Do produkcji wysokiej jakości produktu użyto specjalistyczne opatentowane kapsułki Vcaps®, których wyprodukowanie opiera się tylko na dwóch składnikach HPMC (celulozy roślinnej) i wody. 

Składniki: Witamina B12 (metylokobalamina)- 950 mcg, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka jeden raz dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Zawartość opakowania: 180 kapsułek vege

Producent:

MedicaLine

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

Opinie

Napisz opinię

Witamina B12 100 kapsułek Aliness

Witamina B12 100 kapsułek Aliness

Witamina B12 100 kapsułek Aliness

Cyjanokobalamina jest najbardziej popularną formą B12 dostępną w suplementach diety, ale witamina B12 w postaci formy chemicznej METYLOKOBALAMINA jest najbardziej aktywną jej formą. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: