facebook

Producenci

Promocje

Minerały Schindele`s 1kg Zobacz większe

Minerały Schindele`s 400g

507

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

110,00 zł

Więcej informacji

Minerały Schindele`s są zmieloną skałą wulkaniczną pochodzącą z Dolnej Austrii. Jej specyfiką są liczne minerały w niej zawarte. Aż w 65 % składa się ona z krzemu jednego z najważniejszych pierwiastków dla organimu ludzkiego. Krzem występuje prawie w każdym układzie naszego ciała. W największych ilościach znajduje się on w układzie nerwowym, w tkance łącznej, w substancjach międzykomórkowych oraz gruczołach wydzielania wewnętrznego.
Oprócz krzmu skała wulkaniczna jest bogatym źródłem potasu, żelaza, wapnia i magnezu.

Wielkim plusem  Minerałów Schindele jest ich bardzo dobra przyswajalność przez organizm. Z łatwością są one rozpuszczalne przez soki żołądkowe. 

Zaleca sie zażywanie 2 łyżeczek dziennie wymieszanych z wodą. Systematyczne przyjmowanie Minerałów Schindele skutecznie oczyszcza organizm, uzupełnia niedobór minerałów w organizmie, poprawia perystaltykę jelit; poprawia stan włosów, kości i paznokci; poprawiają kondycję fizyczną oraz psychiczną.

Warto dodać, że Minerały Schindele`s są jedynym naturalnym dostępnym na rynku zestawem mikro i makroelementów. 

O odkryciu Minerałów Schindele: Wszystko zaczęło się wiosną 1981 roku w okolicy Melk w dolnej Austrii. Robert Schindele - drobny fabrykant branży drzewnej - postanowił wykorzystać do budowy drogi, by zmniejszyć koszty, znaleziony w pobliżu materiał wulkaniczny. Prowadzone w upale prace spowodowały mocne zapylenie pobliskich drzew - w tym pożółkłą i chorą 50-letnią jodłę, przeznaczoną do wyrębu. Gdy spadły deszcze, drzewo wprawiło w zakłopotanie robotników leśnych, pokazując swą cudowną kondycję i soczystą zieleń igieł. Schindele przez kilka lat obserwował drzewo, w 1985 roku zlecił badania skały i poinformował o wynikach media i austriackie Ministerstwo Nauki. Również na sobie wypróbował działanie zmielonych minerałów - z rewelacyjnymi wynikami. W 1986 roku, po publikacji w renomowanej "Die Welt", rozpętała się prawdziwa burza medialna. W ciągu kilku tygodni informacja o "cudownej" skale obiegła świat, Shindele otrzymał w krótkim czasie ponad 10.000 listów. Były też opinie sceptyczne - nie zaniechano więc dalszych badań i obserwacji klinicznych. Jeszcze we wrześniu 1986 roku "Minerały Schindele" otrzymały pierwszy złoty medal na targach w Wiedniu, potem posypały się następne nagrody i liczne doniesienia prasowe o leczniczych właściwościach specyfiku. 

Minerały Schindele są biologicznie naturalnym uzupełnieniem codziennej diety w niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu składniki mineralne. Przywracają biologiczną równowagę organizmu. 

Minerały Schindele to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To zmielona skała wulkaniczna bogata m.in. w tlenki potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów oraz pierwiastków składowych, w tym z grupy platynowców jak: złoto, rod, iryd, ruten, osm, pallad, itd. 

Układ trawienny działa podobnie, jak korzenie roślin. Jeśli połyka się skalną mączkę, jej składniki zostają rozpuszczone w żołądku i jelitach, a następnie wchłonięte przez organizm i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Zostało to potwierdzone przez wiele laboratoriów badawczych. 

Stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że regularne dostarczanie minerałów Schindele organizmowi w sproszkowanej formie ma bardzo pozytywny wpływ na gospodarkę mineralną człowieka, a także zwierząt i roślin. 

Obecnie zidentyfikowano 25 chorób nazwanych degeneracyjnymi lub cywilizacyjnymi, spowodowanych niedoborami różnych składników pokarmowych, także mineralnych. 

Wyrównanie tych niedoborów przyjmowaniem preparatu zawierającego mieszaninę biopierwiastków powoduje stopniowe przywracanie tzw. homeostazy - biochemicznej równowagi wewnątrzustrojowej i w konsekwencji przyspiesza powrót do zdrowia. 

Składniki mineralne i mikropierwiastki spełniają w organizmie podobne zadanie jak witaminy i enzymy. W wyniku procesu mielenia, w czasie którego wytwarza się wysoka temperatura, środek ten staje się sterylny i wolny od wszelkich skażeń. 

Wskazania do stosowania wewnętrznego: profilaktyka nowotworowa, nowotwory, bezsenność, regulacja poziomu cukru i cholesterolu, anemia (duża zawartość żelaza), nerwice, nerwobóle, łagodzenie objawów stresu, regulacja układu trawiennego, nadkwaśność, osteoporoza, dolegliwości związane z menopauzą, wzmocnienie włosów i paznokci (bardzo duża zawartość krzemu!), leczenie impotencji, łuszczyca, poprawa witalności, detoksykacja organizmu. 

Minerały Schindele zalecane są: - młodym rozwijającym się osobom - chorym, słabym i w okresie rekonwalescencji (np. po chemioterapii) - pracującym intensywnie umysłowo - odczuwającym chroniczne zmęczenie - chorym na cukrzycę typu I, II - dla osób z problemami kostnostawowymi (artretyzm, osteoporoza , menopauza) - dla osób z dolegliwościami żołądkowymi - cierpiącym na nadciśnienie tętnicze, z problemami krążenia - zestresowanym (depresja, schizofrenia) - osobom starszym, których organizm jest pozbawiony pierwiastków mineralnych - wszystkim tym, którym zależy na zdrowiu i wyglądzie (minerały mają wpływ na cerę i usuwają zmarszczki) 

Sposób użycia (wewnętrznie): Zażywać rano i wieczorem po 1 pełnej łyżeczce Minerałów Schindele. Popić obficie wodą, a jeszcze lepiej herbatą lub innym płynem. Minerały Schindele można również we wspomnianej ilości rozpuścić w wodzie, herbacie lub innym płynie a następnie wypić. 

Minerały Schindele zalecanę są również zwierzętom i roślinom (dla lepszego wzrostu).

Opinie

Napisz opinię

Minerały Schindele`s 400g

Minerały Schindele`s 400g

Minerały Schindele`s to całkowicie naturalne bez żadnych sztucznych dodatków wielka dawka minerałów niezbędna dla organizmu ludzkiego. 

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: