facebook

Producenci

Nowe produkty

Krople do oczu Fitostill Plus, 10 zamykanych fiolek, Aboca Zobacz większe

29,50 zł

Więcej informacji

Krople do oczu Fitostill Plus, 10 zamykanych fiolek, Aboca – środek o działaniu ochronnym, natłuszczającym i kojącym do podrażnionych oczu. Wyrób medyczny klasy IIb.

Krople do oczu w fiolkach jednodawkowych. Do stosowania również przy szkłach kontaktowych. Delikatne podłoże formuły.

Skład:

Główne składniki: sól sodowa kwasu hialuronowego, Liguflos (liofilizowany ekstrakt z kwiatów języczkowych rumianku), destylat z kwiatów rumianku, gliceryna roślinna. Pozostałe składniki: fosforan disodu dwunastowodny, chlorek sodu, jednozasadowy fosforan sodu jednowodny, woda do iniekcji.

Wskazania: krople Fitostill Plus są przydatne w kojeniu i zapobieganiu stanom podrażnienia oczu, w zmniejszaniu uczucia pieczenia, spowodowanego czynnikami zewnętrznymi i dłuższym wysiłkiem wzrokowym, oraz w przypadku zaczerwienionych oczu.. Są szczególnie wskazane dla osób, które cierpią na zespół suchego oka (zmniejszona jakość i ilość produkcji cieczy łzowej).

Sposób użycia:

W celu otwarcia fiolki należy postępować zgodnie z instrukcjami na torebce. Zaleca się wkraplać 2-3 krople do każdego oka, lekko naciskając na fiolkę. Fiolka jednodawkowa może zostać ponownie zamknięta po otwarciu. Należy ją zużyć w ciągu 12 godzin.

Działania uboczne:

Fitostill Plus zawiera substancje, które pozwalają na jego długotrwałe stosowanie.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

Dystrybutor:

Aboca Polska

ul. Oswobodzenia 1,

40-403 Katowice

Opinie

Napisz opinię

Krople do oczu Fitostill Plus, 10 zamykanych fiolek, Aboca

Krople do oczu Fitostill Plus, 10 zamykanych fiolek, Aboca

Krople do oczu Fitostill Plus, 10 zamykanych fiolek, Aboca – środek o działaniu ochronnym, natłuszczającym i kojącym do podrażnionych oczu. Wyrób medyczny klasy IIb.

Napisz opinię

Produkty powiązane

7 Produkty z tej samej kategorii: