facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

ZIOŁOWE ŚWIECE do uszu HOPI 2 szt. Zobacz większe

9,50 zł

Opis

Polecane tak

Więcej informacji

Woskowo-ziołowe świece do uszu 2 sztuki (komplet) 25cm – jest produktem stworzonym naroztwór z morza martwego z dodatkiem Aloe vera.

Składniki: bawełna naturalna (100%), olejki eteryczne naturalne, wosk pszczeli, zioła.  

Stosowanie: 

Aby wykonać świecowanie poproś drugą osobę, która będzie czuwać nad prawidłowością czynności. Osoba na której wykonywane jest świecowanie powinna znajdować się w pozycji leżącej bocznej. Odsłonięte ucho należy delikatnie nasmarować kremem w szczególności wlot do kanału usznego. Koniec świecy oznaczony blaszką należy włożyć do kanału małżowiny usznej ruchem stanowczym na głębokość około 0,5cm. Tak włożoną świecę podpalamy, trzymając ją w pozycji pionowej jednocześnie zasłaniamy dłonią małżowinę uszną. Należy pamiętać, aby podczas świecowania otwór w świecy w miejscu palenia był cały czas drożny. Świecowanie kończymy w miejscu oznaczonym zielonym napisem. Następnie należy oczyścić ucho patyczkiem kosmetycznym i tą sama czynność należy powtórzyć na drugim uchu. Pełny efekt uzyskujemy po trzech świecowaniach w tygodniu.

Dobór długości świecy uzależniony jest przyczyny, im dłuższa świeca tym mocniejsze świecowanie. Substancje zawarte w wosku pszczelim i ekstrakty ziołowe dostają się do wnętrza. Substancje te krążąc usuwają osady i zanieczyszczenia. Po świecowaniu należy chronić uszy i głowę od przeciągów.

Opakowanie: opakowanie zawiera 2 świece – komplet.

Sposób przechowywania: 

Produkt powinien być przechowywany w oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  

Poducent:

TBS NORD

ul. Czynu 1000-lecia 18

84-207 Bojano

 

Sprzedajemy tylko komplety na jeden zabieg - 2sztuki.

Opinie

Napisz opinię

Woskowo-ziołowe świece do uszu - 2 szt. (25cm)

Woskowo-ziołowe świece do uszu - 2 szt. (25cm)

Woskowo-ziołowe świece do uszu 2 sztuki (komplet) – jest produktem stworzonym naroztwór z morza martwego z dodatkiem Aloe vera.

Napisz opinię

7 Produkty z tej samej kategorii: