facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Ziele karbieńca 50g Zobacz większe

Ziele karbieńca 50g

1356

Nowy

43 Przedmioty

3,95 zł

Więcej informacji

Ziele karbieńca 50g. W miejscach podmokłych - w dolinach rzek, rowach melioracyjnych, olsach można znaleźć roślinę o niesamowitych właściwościach. Występuje ona w Europie, Syberii, a przeniesiona przez człowieka do Ameryki Północnej, Australii oraz Afryki. W lecznictwie stosuje się zbierane w kwietniu, lipcu i sierpniu, górne części pędów rośliny. Następnie suszy się je w miejscach, które są zacienione i przewiewne.

Działanie ziela karbieńca ściśle jest związane z tarczycą, czyli gruczołem tarczowym, umiejscowionym u dołu szyi, przed tchawicą. Organ ten, będący niewielkich rozmiarów, odgrywa w organizmie dużą rolę. Wytwarza hormony sterujące przemianą materii.

Karbieniec jest w stanie zahamować wytwarzanie hormonu tytyreotropowego, stymulującego wydzielanie hormonów tarczycy. Doskonały do leczenia nadczynności tarczycy. Z tarczycą też jest związany niekiedy inny problem zdrowotny, a mianowicie palpitacje serca i podniecenie nerwowe. Z tymi problemami też pomaga uporać się ziele karbieńca.

Składniki: ziele karbieńca 100%

Zawartość netto:50g

Producent:

Mirosław Angielczyk Dary Natury

Koryciny 73

17-315 Grodzisk

Opinie

Napisz opinię

Ziele karbieńca 50g

Ziele karbieńca 50g

Ziele karbieńca 50g. Leczy choroby tarczycy.

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: