facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Hyzop 50g Zobacz większe

Ziele hyzopu 50g

192

Nowy

5 Przedmioty

2,90 zł

Więcej informacji

Hyzop 50g to zioło wykorzystywane w różnego rodzajach kuracjach leczniczych lecz nie tylko. Hyzop jest również znany jako przyprawa ziołowa. Poleca się dodawanie go do zup, sosów czy do sałatek. Na pewno daje on wyrazisty smak co oprócz właściwości leczniczych daje mu dużą popularność.ziele hyzopu

 Ziele Hyzopu posiada bardzo ciekawe właściowści wykorzystywane w medycynie naturalnej.  

- działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne

- działa jako środek wykrzuśny co pomocne jest w problemach z kaszlem czy problemami z oddychaniem;

-działa mocząpędnie;

-działanie przeciwpotne co również jest bardzo ważna zaletą tego zioła;

-wykazuje zbawienne działania na cały układ pokarmowy i trawienny. Pobudza produkcję soków trawiennych w organizmie oraz skutecznie walczy z wzdęciami;

W starożytności stosowano hyzop rónież jako zioło które pomaga oczyścić i uspokoić ducha człowieka. Jako roślina była uprawiana nawet dla samej estetyki. Hyzop nie jest wymagającym ziołem jeżeli chodzi o glebe czy klimat. Roślina na nie jest niestety długowieczna, rośnie około 3-4 lat. Ziele hyzopu to przede wszystkim zioło które stosowane jest w mieszankach ziołowych - raczej nie pije się go samego. Przyłady takich mieszanek to : przeciwpotne, wykrzutśne czy wiatropędne. Z hyzopu robi się również napary oraz olejki.

Masa netto: 50g

Postać: sypka

Składniki: rozdrobnione, wysuszone ziele hyzopu 100% Sposób użycia: Stosować jak herbatkę lub do sporządzania mieszanek ziołowych. 

Producent:

Zakład Konfekcjonowania Ziół FLOS Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna

Mokrsko 118

98-345 Mokrsko

Opinie

Napisz opinię

Ziele hyzopu 50g

Ziele hyzopu 50g

Hyzop 50g (hyssopi herba) to zioło znane już na świecie od czasów starożytnych. Właściwości lecznicze hyzopu wykorzystuje się przede wszystkim w mieszankach ziołowych chodz i same herbatki są dosyć często stosowane.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: