facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Korzeń Różeńca Górskiego (Arktyczny Korzeń) 50g Zobacz większe

Korzeń Różeńca Górskiego (Arktyczny Korzeń) 50g

848

Nowy

266 Przedmioty

15,80 zł

Więcej informacji

Różeniec górski (Rhodiola rosea) występuje na całym obszarze wokółbiegunowym – (Ameryka Północna, Europa i Azja). W Polsce spotkać go można w Karpatach i Sudetach (i tylko na terenie parków narodowych). Inna popularna nazwa to złoty korzeń.

W medycynie ludowej znano go już od tysiącleci. Jest tzw. adaptogenem, czyli mówiąc w skrócie nie oddziałuje w sposób specyficzny (ma szerokie spektrum działania) oraz usprawnia i normalizuje funkcje organizmu przy czym nie wykazuje działań niepożądanych. Można śmiało stwierdzić, że jest rośliną wyjątkową. Przede wszystkim wzmacnia naszą wytrzymałość na stres. Ponatdto zwiększa wytrzymałość organizmu, chroni przed chorobami, pobudza, korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, usuwa uczucie zmęczenia, poprawia samopoczucie, zapobiega depresji, wzmacnia wzrok i słuch.

 

Opinie

Napisz opinię

Korzeń Różeńca Górskiego (Arktyczny Korzeń) 50g

Korzeń Różeńca Górskiego (Arktyczny Korzeń) 50g

Korzeń różeńca górskiego (Rhodiola Rosea) zwany także jako aktyczny korzeń znany jest w medycynie ludowej od tysiącleci.  Podnosi naszą odporość na stres, rozjaśnia umysł, poprawia kondycję systemu nerwowego, poprawia samopoczucie, chroni serce i wątrobę.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: